Szakorvos állás

A Vascular Diagnostics Kft orvosi laboratóriumi diagnosztika szakvizsgával rendelkező szakorvos munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • J1 kompetencia szintű klinikai diagnosztikai laboratórium (szakmakód 5000) mintavételi helyein történő mintavételek és a mintafeldolgozás szakmai felügyelete, irányítása
  • munkafolyamatok szervezése, laboratóriumi dolgozók munkájának felügyelete, irányítása, szakmai fejlődésük elősegítése
  • eredmények interpretálása a beküldő klinikus kollégák és betegek felé
  • minőségügyi feltételeknek való megfeleléshez szükséges követelmények biztosítása

Elvárások:

  • orvosi laboratóriumi diagnosztika szakvizsga
  • érvényes működési engedély
  • önálló munkavégzés
  • jó szervezőkészség
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • középfokú angol nyelvismeret
  • felhasználói szintű informatikai rendszerismeret
  • minimum 5 év szakmai tapasztalat a klinikai laboratóriumi diagnosztika területén, jártasság klinikai kémiai, immunkémiai, hematológiai, hemosztázis és vércsoport szerológiai vizsgálatok végzése, kiértékelése terén

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • több, mint 10 év szakmai tapasztalat
  • high throughput diagnosztikai eszközökkel tapasztalat

Munkavégzés helye, ideje:

  • 1083 Budapest Füvészkert utca 3.
  • teljes munkaidő

Munkáltató által kínált előnyök:

  • versenyképes fizetés
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • egyéb juttatások

bt_bb_section_top_section_coverage_image