Vezető Laborasszisztens állás

Főbb feladatok, munkák:

A munkakör betöltője által ellátandó feladatkörök:

Molekuláris genetikai, Klinikai kémiai, Mikrobiológiai diagnosztikai laboratórium munkájának szervezése és irányítása

Feladatok:

    • Humán minták feldolgozása, klinikai, PCR és szerológiai vizsgálatok elvégzése
    • Reagensek, diagnosztikumok szükség szerinti rendelése, előírás szerinti ellenőrzése, napló vezetése
    • Laboratóriumi minták átvételének, előkészítésének, vizsgálatának, az eredmények validálásának és jelentésének szervezése, irányítása és felügyelete
    • Laboratóriumok működésére vonatkozó munkabeosztás elkészítése és betartatása, munkaszervezés
    • A laboratóriumi minőségirányításai rendszerének működtetése, audit vizsgálatainak előkészítése és részvétel az auditálási folyamatban
    • Kihelyezett mintavételi pontok működésének koordinálása
    • Adminisztráció és kommunikáció, jelentések készítése a menedzsment részére és külső partnerek felé

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • szakirányú végzettség
    • nagyfokú precizitás
    • magabiztos számítógépes felhasználói ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
    • magabiztos MS Office (irodai alkalmazások),
    • Csapatmunkában való jártasság;
    • Jó kommunikációs képesség;

Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés
    • Teljes munkaidős foglalkoztatás

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvosi diagnosztikai analitikus
  • Klinikai laboratóriumi szakasszisztens
  • Egészségügyi laboráns
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol

Munkavégzés helye:

1083 Budapest, Fűvészkert u. 3.

office@vascular.hu

bt_bb_section_top_section_coverage_image