Virológus molekuláris biológus állás

A Vascular Diagnostics Kft virológiai tapasztalattal rendelkező molekuláris biológus munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • M3 kompetencia szintű mikrobiológiai laboratórium molekuláris diagnosztikai vizsgálatainak kivitelezése, a munkafolyamatok ellenőrzése, a leletek validálása, ellenőrzése
  • molekuláris diagnosztikai módszerek szakmai fejlesztése, részvétel az újonnan bevezetésre kerülő vizsgálatok tervezésében, beállításában, validálásában
  • laboratóriumi dolgozók munkájának felügyelete, irányítása, szakmai fejlődésük elősegítése
  • munkacsoport szakmai irányítása

Elvárások:

  • biológus MSc molekuláris szakirányú végzettség vagy biomérnök MSc diploma vagy egyéb szakirányú MSc végzettség
  • virológiai módszerek ismerete, különös tekintettel a molekuláris módszerekre
  • önálló munkavégzés
  • jó szervezőkészség
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • középfokú angol nyelvismeret
  • felhasználói szintű informatikai rendszerismeret
  • minimum 5 év szakmai tapasztalat

Előny:

  • virológiai területen szerzett tapasztalat
  • munkacsoport vezetésében szerzett tapasztalat
  • high throughput diagnosztikai eszközökkel tapasztalat
  • vérrel terjedő vírusfertőzések diagnosztikájának ismerete
  • légúti vírusok diagnosztikájának ismerete

8 órás munkaidő, határozatlan idejű szerződés, versenyképes fizetés

Várjuk jelentkezésüket emailben önéletrajzzal és motivációs levéllel a labordiagnosztika@vascular.hu e-mail címre.

bt_bb_section_top_section_coverage_image